teisipäev, 10. detsember 2013

Millest sind päästetakse?

Päästetud! "Mida? Millest?" oled sa mõelnud? Kas sa tegelikult tead, mida see tähendab sinu jaoks?! 

Võtmeküsimus seisneb selles: kui kaua elab kristlane?

Õige vastus on: igavesti! Sellega on lihtne, see on sul teada või nagu öeldakse selge. Aga fakt, et vähem kui uskmatud ja teised mitmesugused Jumala usklikud, kes ei usu päästjat. Miks vähem?

Sest päästmine vähendab sinu elu. Mida see tähendab?

"Päästmisega" sa volitasid Jeesust lõpetama oma maise elu päevad hetkel, mil ta tuleb tagasi ning päästab ära temasse uskujad.

Sageli küsitakse inimestelt: kas sa tahad saada päästetud? Kuid ei selgitata, mida see endaga kaasa toob.

Päästmine ei ole ebamäärane pääsemine ei tea millestki, vaid on väga konkreetne usk. Sellega, sa tunnistad Jeesuse oma isiklikuks Issandaks ja päästjaks, annad talle õiguse sind maa pealt ära võtta üles enne kui lõpeb sinu maine elu loomulikul viisil ehk sa sured.

Kuid see tähendab muuhulgas ka seda, et kui sa sured enne Jeesuse tagasitulekut, siis sa ei pea midagi ootama, vaid päästad oma hinge ja pääsed otse taevasse.

Niisiis, päästetud tähendab, et sind tõmmatakse üles ja ühtäkki ihu muudetakse; aga sa ei tea ette, millal see juhtub, sest seda päeva mil Jeesus tuleb, teab vaid Isa taevas.

Nõnda siis, sind ei päästeta vastu sinu tahtmist või sinu teadmata, vaid selle tõttu, et sa seda soovid ja andsid Jeesusele selleks loa või nagu tänapäeval öeldakse, volitasid teda.

Kui sa seda veel ei teadnud ja sa ei usu Jeesust kui isiklikku päästjat, siis mine otsi üles mõni evangeelne kogudus ja ütle, et sa tahad saada päästetud. Ja sa saad päästetud!

Kommentaare ei ole: