kolmapäev, 6. juuli 2011

USA president Obama on moslem

Siinkohal videoklipp sellest, et USA president Obama on moslem.Mis siis ikka. See seletab paljugi ära, miks USA administratsioon on asunud Iisraeli suhtes negatiivsele seisukohale. Pole siis ime, et USA-d on tabanud laastavad nuhtlused ja tundub, et see on alles nuhtluste algus. Kui President Obama taas sõna võtab, saadab seda 24. tunni jooksul taas ja taas uus ja suurem loodusõnnetus nagu Egiptust omal ajal, kui vaarao ei lubanud Iisrali rahvast lahkuda. Lugege piiblit. Kõigepealt muutus Niiluse vesi vereks, millele järgnes konnade nuhtlus, seejärel sääskede nuhtlus, parmude, siis loomakatk, paised, rahe, rohutirtsude nuhtlus, pimedus (2Ms 7 pt kuni 12 ptk). Lõpuks kuulutati kõigile esmasündinutele surm, aga vaarao ajas ikka oma jonni nagu väike laps. Obama käitub nagu egiptuse vaarao, kui ta soovib jagada Iisrali maad araablastele ja Iisrali suhtes vaenulikele riikidele. Mida külvad, seda lõikad. Järjekordne Arizona liivatorm on vaid üks paljudest nuhtlustest, millega Jumal kutsub Obamat korrale, kuid tundub, et too ei taha midagi kuulda ega muuda USA administratsiooni suhtumist Iisraeli jagamise osas ning on veelgi vaenulikum Iisraeli küsimustes.

Loodetavasti ei tee Eesti valitsus seda viga mida Obama ja EL on tegemas, et tahavad sügisel tunnustada terrosistliku organisatsiooni liikmete poolt loodavat iseseisvat Palestiinat, kelle juhid soovivad vaid üht, et kehtestada moslemite ülemvõim EL ja kogu maailmas ning hävitada Iisraeli riik ja selle rahvas - Jumala rahvas. Palugem Eesti juhtidele tarkust, et need ei kordaks Obama vigu.

Obama valitsusaeg on ümber saamas ja tema langev rahvatoetus ei anna palju lootust uueks valitssusajaks. Loodame siis, et Iisrael suudab seista EL ja USA kavade vastu seni, kui USAs tulevad võimule vabariiklased. Kes õnnistab Iisraeli, seda õnnistab ka Jumal!

Kommentaare ei ole: