pühapäev, 5. juuni 2011

Kas paavst teenib saatanat?

Kui keegi veel kahtleb, kas me elame ikka lõpuaajas, siis siinkohal elav näide otse kristluse südamest, milleks maailm peab Vatikani. Tegemist on eriti võika näitega sellest, kuidas kristlane on langenud ära usust ja flirdib palestiina terroristliku omavalitusega. Kui paavst sõbrustab Abbas´ga ja toetab Iisraeli riigi jagamist, siis võib öelda küll, et paavst Benedictus XVI on kas kaotanud terve mõistuse või teenib ebajumalat! Sest kristlane, kes peaks tundma piiblit ja olema kodus Iisraeli ajalooga ning sündmustega, ei tohiks midagi sellist teha. Kindlasti mitte kristlaste juht. Kuid paavst Benedictus XVI toetab sootuks Iisraeli riigi jagamist ja nõuab Palestiina tunnustamist?! Uskumatu, aga tõsi.

Palestiina valitsus on öelnud, et ei tunnista Iisraeli iseseisva riigina ega kavatse seda ka kunagi teha ja on lubanud esimese võimalusena Iisrael "kõrvaldada" niipea, kui Palestiina saab oma riigi. Paavst toetab Iisraeli vaenlasi, palestiinlasi, kes vihkavad Iisraeli ja soovivad Iisraeli hävitamist.Milline häbiväärne liit! Palestiina omavalitsuse presidendi Mahmoud Abbasi ja paavst Benedictus XVI kohtumine Vatikanis (pildil).

Lisaks lugemist: Vatican calls for independent Palestinian state 'soon'

1 kommentaar:

Anonüümne ütles ...

Ma olen päris põhjalikult uurinud lõpuaja teemat ja olen leidnud erinevaid materjale, mis tõestavad, et praegune paavst on vabamüürlane. Vabamüürlased, aga teatavasti asuvad saatana poolel. Soovitan siinjuures üht raamatut: Jüri Lina "Maailmaehitajate pettus", see räägib just sellest kui suur võim saatanal tegelikult selles maailmas on. Kuigi J. Lina pole ilmselt kristlane pani see raamat mind väga sügavalt otsima Jumalat ja Tema tahet. Olen uurinud ka üht Morgairi prohveteeringut paavstide kohta ja seal seisab, et järgmine paavst on Antikristus, kes hakkab tegema väga suuri tunnustähti ja sellega saab ta väga suure tunnustuse. Ta hakkab toetama kiibistamist, mis on metsalise märk jne.
Jeesuse tagasitulek on tõesti väga lähedal!